Хроника

Авион нестао, Ротшилд постао једини власник чипа будућности!

После пада малезијског авиона, мултимилијардер и члан илумината Јакоб Ротшилд постао је једини власник, односно добио је комплетан патент на невероватни КЛ-03 микрочип који служи за електронско ратовање. Како?

С авионом су нестали сви људи који су с Ротшилдом делили патент, преноси портал ”Дневно.рс”.

”Службена” прича о судбини боинга 777 Маласиа Аирлинес-а 370 никако не стоји и сада је постало јасно да је у питању очигледно скривање истине и одређених потеза. После бескрајних демонстрација и показивања потпуне неспособности малезијске војске и владе, с обзиром на радарски запис несталог авиона, Влада Малезије обмањује цео свет говорећи да је лет срушен у Индијски океан те да су сви који су били у авиону мртви.

Наиме, малезијска је Влада, осим што се послужила смс-ом да обавести свет о наводној судбини авиона, употребила једну веома јединствену реч, а то је реч ”претпостављамо”. Они су претпоставили да је авион пао тамо и да су сви мртви. И одједном, ућуткан је цео свет. Њихова прича од самог почетка је сумњива, сада још и више јер су реч ”претпостављамо” употребили као апсолутан доказ, прекинувши потрагу и тако ућуткали медије који уопште ни не постављају питања, што је такође сумњиво, пише та интернет страница.

Freescale-semiconductor

Једно у тој целој причи је сигурно. Открило се, наиме, ко би могао имати стварне користи од нестанка овог авиона. Наиме, после пада авиона, Ротшилд је постао једини власник, односно добио је комплетан патент на невероватни КЛ-03 микрочип.

У мистериозно несталом авиону, путовало је и 20 запослених, односно чланова управе америчке компаније ”Фреесцале Семицондуцтор”, који су своја права поделили управо са Ротшилдом, а сасвим случајно је та фирма дан пре нестанка авиона лансирала ”геџет” за електронско ратовање, као део војног радарског система. Нестанком 20 запослених, Јакоб Ротшилд је постао једини власник патента на тај микрочип који ће служити за ратовање будућности.

Фирма Фреесцале Семицондуцтор се бави развојем микропроцесора, сензора и других технологија, укључујући и полупроводнике који обављају наменске рачунарске функције. ”То су људи са великим искуством и велике техничке ‘позадине’, те су били врло важни људи. То је дефинитивно велики губитак за компанију“, изјавио је Мич Хавс, потпредседник за глобалне комуникације и односе са инвеститорима, компаније ”Фреесцале Семицондуцтор”.

 

Дневно.рс

Оцените текст

0 / 5

Your page rank:

�оментара

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Back to top button
Close

Детектовали смо Адблокер!

Поштовани, рекламе су једини начин финансирања нашег сајта те вас молимо да угасите адблокер на нашем сајту како би нам тако помогли да наставимо да објављујемо још боље и квалитетније вести без цензуре и длаке на језику. Хвала на разумевању!