Новинар СРБИН.инфо Војин Радовановић разговарао је са Миланом Думановићем, бившим оперативцем МУП-а Србије, полицајцем узбуњивачем и једним од оснивача Покрета “Ослобођење“, поводом поновног постављања Веселина Милића на место шефа београдске полиције.
Прочитајте следећи
16. јун 2025.
Небојша Берак: УKП приводи своју полицију која хапси ћације! Полицајцима се згадио терор врха! (видео)
12. јун 2025.
Расправа у Скупштини Србије: 33 питања о рафалима
11. јун 2025.
Нови видео ФДУ РАЗОТКРИВА како су напредњаци крали гласове у Косјерићу (видео)
11. јун 2025.
Први оперативац БИА преговара са криминалцима
10. јун 2025.
У Зајечару пронађени „затурени“ гласачки листићи два дана после избора
2. јун 2025.
Незапамћена крађа на изборима за савете месних заједница у Врању, отимали бирачки материјал и смењивали чланове биралких одбора!
1. јун 2025.
У Вучићевој организованој криминалној групи сваки ћаци добије свој део колача. Сад је на реду Жељко Дрчелић
1. јун 2025.
ЕКСПО је највећа шанса да оперете паре који сте покрали од народа и државе и онај који сте стекли продајом дроге и оружја!
30. мај 2025.
Зашто уштројене француске авионе плаћамо 225 милиона евра по комаду, односно 83,9 одсто више него Грчка?
27. мај 2025.
Урадити РЕВИЗИЈУ свих уговора које је Србија потписала са кинеским фирмама!
Повезани чланци

Стеже се обруч око Зоране Михајловић! Масовна корупција и организовани криминал у позадини урушавање надстрешнице
22. мај 2025.

Како је БИА претворена у службу за заштиту политичког крила мафије и велеиздајничке фукаре (Први део)
22. мај 2025.
Погледајте
Close